Αρχική » Ο ΔΗΜΟΣ » Διοίκηση » Τοπικές Κοινότητες άνω των 300 κατοίκων » Τοπικές Κοινότητες άνω των 300 κατοίκων
Τοπικές Κοινότητες άνω των 300 κατοίκων

Κοινότητα  Αβραμιού Δ.Ε.Μεσσήνης
1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ   του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
2. ΚΟΥΡΑΝΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
3. ΚΑΤΣΟΥΛΗ  ΦΩΤΕΙΝΗ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
4. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


Κοινότητας Αμφιθέας Δ.Ε. Ανδρούσας
1. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ


Κοινότητας Αναλήψεως Δ.Ε. Μεσσήνης
1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΗΤΣΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Κοινότητα  Ανδρούσης Δ.Ε. Ανδρούσας
1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΔΕΔΕΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ  
4. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  


Κοινότητα  Αριστομένους Δ.Ε. Αριστομένους
1. ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ  
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    
4. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  του  ΦΩΤΙΟΥ  
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΣΠΥΡΟΥ  


Κοινότητα   Αχλαδοχωρίου Δ.Ε Πεταλιδίου
1. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  


Κοινότητας Βαλύρας Δ.Ε. Ιθώμης
1. ΜΑΚΡΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΗΛΙΑ   
2. ΜΠΑΚΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
3. ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
4. ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ  
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ  


Κοινότητα  Διοδίων Δ.Ε. Αριστομένους
1. ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
2. ΚΟΥΡΓΙΑΜΠΛΑΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
3. ΜΑΘΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  
4. ΛΕΜΠΕΣΗ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ   του   ΙΩΑΝΝΗ    
5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ   ΟΛΥΜΠΙΑ   του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    


Κοινότητας Εύας Δ.Ε. Ανδρούσας
1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του   ΗΛΙΑ    
3. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  
4. ΚΟΥΛΕΤΣΗΣ  ΠΕΤΡΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   


Κοινότητας Καρτερολίου Δ.Ε.Μεσσήνης
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
4. ΜΥΣΤΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  


Κοινότητας Λογγάς Δ.Ε Αίπειας
1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ  
2. ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
5. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


Κοινότητα  Μάνεση Δ.Ε. Αριστομένους
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ  
3. ΤΣΙΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
5.  ΤΣΙΧΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ  


Κοινότητα  Μαυρομματίου Παμίσου Δ.Ε. Μεσσήνης
1. ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
2. ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΜΙΧΑΗΛ   
3. ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ   
4. ΝΤΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5.  ΑΛΕΒΙΖΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 


Κοινότητα  Νερομύλου Δ.Ε Πεταλιδίου
1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
2.  ΛΟΓΙΩΤΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  
4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ


Κοινότητα  Πανιπερίου Δ.Ε Πεταλιδίου
1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2.  ΠΑΥΛΑΚΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    
3.  ΚΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4.  ΚΩΤΣΑΚΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  του  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
5.  ΚΑΤΣΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του  ΑΝΤΩΝΙΟΥ  


Κοινότητα  Πεταλιδίου Δ.Ε Πεταλιδίου
1. ΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΥΓΟΥΛΕΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ  του  ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ  
3. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ  
4. ΦΥΚΙΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
5. ΚΟΣΜΕΑΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  του  ΙΩΑΝΝΗ   


Κοινότητας Στέρνας Δ.Ε. Αριστομένους
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
3. ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ    
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  


Κοινότητας Στρεφίου Δ.Ε. Αριστομένους
1. ΜΠΡΑΤΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
2. ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ  
3. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   


Κοινότητα  Τρικόρφου Κοινότητα Τρικόρφου
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  
2. ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
3. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
4. ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  
2. ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  


Κοινότητα  Χατζή Δ.Ε. Βουφράδος
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΚΑΛΤΣΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ  του  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  


Κοινότητα Χράνων Δ.Ε Αίπειας
1. ΚΟΥΡΑΚΛΗ  ΕΛΕΝΗ  του  ΣΤΑΥΡΟΥ  
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
3. ΦΥΚΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΒΡΕΤΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5. ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

Τοπικές Κοινότητες πάνω απο 300 κατοίκων